Menu

Kontakt SSK Fodbold

Trænere

De enkelte årgange håndterer selv spørgsmål relateret til holdene - få direkte kontakt til en træner gennem menuen "Holdsider -> Holdinfo".

 

Ledere

Afdelingleder - Søren Finnerup
sorenfinnerup@outlook.dk
Tlf. 28 12 88 98


Senioransvarlig - Kasper Sørensen
kasper@sportogprofil.dk
Tlf. 20 89 53 10


Ungdomsansvarlig - Vibeke Lynggaard
vlynggaard@gmail.com
Tlf. 41 18 42 46


Administrator, Sport Solution - Jan Rud Folmer
rud-folmer@esenet.dk
Tlf. 29 66 52 62


Hjemmeside, lokaler mv. - Ulrik Pedersen
up@spejdernet.dk
Tlf. 40 80 88 08


Kampfordeler - Charlotte Simonsen
sskfodbold.kampfordeler@gmail.com
Tlf. 26 22 64 83


Materialer - Christian Kjærgaard
muskmusk@hotmail.com
Tlf. 20 81 39 61

 

Børne og ungeudvalg

U6 - Lene Toft
lene.toft1@jubii.dk


U7 - Mikkel Jørgensen
mikkelj78@hotmail.com
Tlf. 30 30 46 08


U9 - Birgitte Bak
jomfruens@me.com
Tlf. 40 98 54 77


U10 - Heidi Thomsen


U13 Piger - Peter Juul
lene.peter@mail.dk
Tlf. 30 12 93 84

DBU Jylland

DBU

Sønderris SK samarbejder med: